BZX585-B13,135 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 1 195
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 104 000
Datasheet
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Zener Diode 13 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523