BZX384-B3V3,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
In Stock: 47
Rohm Semiconductor
In Stock: 134
Zener Diode 3.3 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323