BZX384-B2V4,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9 900
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 381 680
Datasheet
onsemi
In Stock: 722
Rohm Semiconductor
Zener Diode 2.4 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323