0457501111-12-R9
DigiKey Part Number
0457501111-12-R9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0457501111-12-R9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Red
Length
12.0" (304.8mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 8,78600kr 87,86
30kr 7,74567kr 232,37
50kr 7,32760kr 366,38
100kr 6,81860kr 681,86
250kr 6,23620kr 1 559,05
500kr 5,85520kr 2 927,60
1 000kr 5,51957kr 5 519,57
2 500kr 5,13630kr 12 840,75
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED