0430300001-03-R2
DigiKey Part Number
0430300001-03-R2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-03-R2
Description
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Red
Contact Finish Thickness
40.0µin (1.02µm)
Length
3.00" (76.20mm)
QuantityUnit PriceExt Price
10kr 6,44100kr 64,41
30kr 5,66533kr 169,96
50kr 5,35160kr 267,58
100kr 4,97030kr 497,03
250kr 4,53272kr 1 133,18
500kr 4,24680kr 2 123,40
1 000kr 3,99473kr 3 994,73
2 500kr 3,70679kr 9 266,98
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 110
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016R RED
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED
In-Stock: 700
8" PRE-CRIMP A2016R RED