6-31CPG-BD-12 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 1798-1002-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 6-31CPG-BD-12 |
Description | RFI FINGERSTK BECU CLIP 22/STRIP |
Manufacturer Standard Lead Time | 4 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RFI Fingerstock Beryllium Copper Clip |
Datasheet | Datasheet |
Category | Width 0.310" (7.87mm) |
Manufacturer Leader Tech Inc. | Length 12.000" (304.80mm) |
Series | Height 0.060" (1.52mm) |