MM0650-100
DigiKey Part Number
240-2252-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MM0650-100
Description
FERRITE DISK 16.51MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Ferrite Disk 0.650" Dia (16.51mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MM0650-100 Models
Category
Filter Type
Ferrite Disk
Manufacturer
Laird-Signal Integrity Products
Size / Dimension
0.650" Dia (16.51mm)
Packaging
Tray
Height - Seated (Max)
0.050" (1.27mm)