W2H15C4738AT1A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
0.047 µF Feed Through Capacitor 50V 2 A 150mOhm 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad