TPSC336M020R0300 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 276
Datasheet
Similar
In Stock: 246
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 0
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 719
Similar
KEMET
In Stock: 5
33 µF Molded Tantalum Capacitors 20 V 2312 (6032 Metric) 300mOhm