TCQD476M016R0070E is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 1 337
Datasheet
47 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2917 (7343 Metric) 70mOhm @ 100kHz