TAJX107K010RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 1
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 392
Datasheet
In Stock: 5 445
In Stock: 0
In Stock: 60
In Stock: 230
In Stock: 372
In Stock: 327
In Stock: 100
In Stock: 962
100 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 900mOhm