F931D685KBA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 9 258
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Vishay Sprague
In Stock: 23
Vishay Sprague
In Stock: 388
KEMET
6.8 µF Molded Tantalum Capacitors 20 V 1411 (3528 Metric) 2.5Ohm @ 100kHz