T495B106K010ATE750 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 18 663
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 860
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
In Stock: 36
10 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 1411 (3528 Metric) 750mOhm