C410C822G2G5TA is available for purchase but is not normally stocked.
Similar
Parametric Equivalent
8200 pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
C410C822G2G5TA
DigiKey Part Number
C410C822G2G5TA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C410C822G2G5TA
Description
CAP CER 8200PF 200V C0G AXIAL
Detailed Description
EDA/CAD Models
C410C822G2G5TA Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Packaging
Bulk
Size / Dimension
0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Tolerance
±2%