A787KN337M1ELAS027 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | A787KN337M1ELAS027 |
Description | CAP ALU HYBRID POLYMER 330F 25V |
Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 330 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors 27mOhm |
Datasheet | Datasheet |
Category | Tolerance ±20% |
Manufacturer KEMET | Voltage - Rated 25 V |
Series | ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Part Status Active | Ratings AEC-Q200 |
Type Hybrid | Surface Mount Land Size 0.382" L x 0.315" W (9.70mm x 8.00mm) |
Capacitance 330 µF | Mounting Type Surface Mount |