Image for GHDR-32V-S-1 is not available
GHDR-32V-S-1
DigiKey Part Number
455-GHDR-32V-S-1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GHDR-32V-S-1
Description
CONN RCPT HSG 32POS 1.25MM
Manufacturer Standard Lead Time
22 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
32 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C
Pitch
0.049" (1.25mm)