ASZHSZH28K254
DigiKey Part Number
455-3885-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASZHSZH28K254
Description
JUMPER SZH-002T-P0.5 X2 10"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Length
10.0" (254.0mm)
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Wire Gauge
28 AWG