ASZESZE26K102
DigiKey Part Number
455-4202-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASZESZE26K102
Description
JUMPER SZE-002T-P0.3 X2 4"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 4.00" (101.60mm)
Category
Length
4.00" (101.60mm)
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Wire Gauge
26 AWG