ASXHSXH22K152
DigiKey Part Number
455-3240-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASXHSXH22K152
Description
JUMPER SXH-001T-P0.6 X2 6"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
6.00" (152.40mm)