ASXAMSXAM22K152
DigiKey Part Number
455-3097-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASXAMSXAM22K152
Description
JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 6"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 6.00" (152.40mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
6.00" (152.40mm)