ASVMSVM14K51
DigiKey Part Number
455-3108-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASVMSVM14K51
Description
JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 2"
Detailed Description
Black 14 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
14 AWG
Contact End
Pin to Pin
Base Product Number
Length
2.00" (50.80mm)