ASSHLSSHL28K305
DigiKey Part Number
455-3244-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSHLSSHL28K305
Description
JUMPER SSHL-003T-P0.2 X2 12"
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
12.0" (304.8mm)