ASACHSACH28W152
DigiKey Part Number
455-3070-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASACHSACH28W152
Description
JUMPER SACH-003G-P0.2 X2 6"
Detailed Description
White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 6.00" (152.40mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
6.00" (152.40mm)