ASACHLSACHL28W51
DigiKey Part Number
455-3256-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASACHLSACHL28W51
Description
JUMPER SACHL-003G-P0.2 X2 2"
Detailed Description
White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
2.00" (50.80mm)