APAPA22K305
DigiKey Part Number
455-3086-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
APAPA22K305
Description
JUMPER SPHD-001T-P0.5 X2 12"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
12.0" (304.8mm)