AGHGH28K254
DigiKey Part Number
455-4362-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AGHGH28K254
Description
JUMPER SSHL-002T-P0.2 X2 10"
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
10.0" (254.0mm)