2450BP15E0100001E | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 2450BP15E0100001E |
Description | RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805 |
Manufacturer Standard Lead Time | 17 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 2.45GHz Center Frequency Band Pass RF Filter (Radio Frequency) 100MHz Bandwidth 1.5dB 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | 2450BP15E0100001E Models |
Category | Filter Type Band Pass |
Manufacturer Johanson Technology Inc. | Insertion Loss 1.5dB |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Mounting Type Surface Mount |
Part Status Active | Package / Case 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad |
Frequency 2.45GHz Center | Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
Bandwidth 100MHz | Height (Max) 0.026" (0.65mm) |