2450BP08A0100001T | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 2450BP08A0100001T |
Description | RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 5SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 17 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 2.45GHz Frequency Band Pass RF Filter (Radio Frequency) 100MHz Bandwidth 1dB 5-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | 2450BP08A0100001T Models |
Category | Filter Type Band Pass |
Manufacturer Johanson Technology Inc. | Insertion Loss 1dB |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Mounting Type Surface Mount |
Part Status Active | Package / Case 5-SMD, No Lead |
Frequency 2.45GHz | Size / Dimension 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm) |
Bandwidth 100MHz | Height (Max) 0.024" (0.60mm) |