2450BL15B0100001E | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 2450BL15B0100001E |
Description | BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0805 |
Manufacturer Standard Lead Time | 17 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 100Ohm 0805 (2012 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | 2450BL15B0100001E Models |
Category | Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 100Ohm |
Manufacturer Johanson Technology Inc. | Phase Difference 180° ±10° |
Series | Insertion Loss (Max) 1.0dB |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Return Loss (Min) 9.5dB |
Part Status Active | Package / Case 0805 (2012 Metric) |
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz | Mounting Type Surface Mount |