MS156LH1-HRMJ-088V300A
DigiKey Part Number
H125081-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS156LH1-HRMJ-088V300A
Description
COAX CBL SMA TO MS-156 11.8"
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to MS-156 11.811" (300.00mm)
Category
2nd Contact Gender
Male
Manufacturer
Hirose Electric Co Ltd
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Bag
Length
11.811" (300.00mm)
Part Status
Last Time Buy
Overall Impedance
50 Ohms
Style
SMA to MS-156
Frequency - Max
6 GHz
1st Connector
SMA Jack
Color
Gray
1st Contact Gender
Female
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C