FX2CA2-20P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10583-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA2-20P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 20POS 1.27MM
Detailed Description
20 Position Plug Connector Board to Board Through Hole Solder