FX2CA-80S-1.27DSAL(71)
DigiKey Part Number
H123449-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA-80S-1.27DSAL(71)
Description
CONN RECEPT 80POS 1.27MM
Detailed Description
80 Position Receptacle Connector Board to Board Through Hole Solder