FX2BA-80PA-1.27DSA(71)
FX2BA-80PA-1.27DSA(71)
FX2BA-80PA-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10514-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2BA-80PA-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 80POS 1.27MM
Detailed Description
80 Position Plug Connector Through Hole Solder