FX2BA-68PA-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10513-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2BA-68PA-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 68POS 1.27MM
Detailed Description
68 Position Plug Connector Through Hole Solder