FX2B-52PA-1.27DSAL(71)
DigiKey Part Number
H123362-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2B-52PA-1.27DSAL(71)
Description
CONN HDR 52POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description
52 Position Plug Connector Through Hole Solder