FX2-80P-1.27SV(71)
FX2-80P-1.27SV(71)
FX2-80P-1.27SV(71)
DigiKey Part Number
H10526-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2-80P-1.27SV(71)
Description
CONN HEADER STR 80POS 1.27MM SMD
Detailed Description
80 Position Plug Connector Surface Mount Solder