FX2-68P-1.27DS(71)
FX2-68P-1.27DS(71)
FX2-68P-1.27DS(71)
DigiKey Part Number
H10633-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2-68P-1.27DS(71)
Description
CONN HEADER R/A 68POS 1.27MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
68 Position Plug Connector Board to Board Through Hole, Right Angle Solder