FX2-52P-1.27DSL(71)
FX2-52P-1.27DSL(71)
FX2-52P-1.27DSL(71)
DigiKey Part Number
H126117-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2-52P-1.27DSL(71)
Description
CONN HEADER RA 52POS 1.27MM
Detailed Description
52 Position Plug Connector Board to Board Through Hole, Right Angle Solder