Image for A4B-18S-2C is not available
A4B-18S-2C
DigiKey Part Number
A4B-18S-2C-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A4B-18S-2C
Description
CONN RCPT HSG 18POS 2.00MM
Detailed Description
18 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
EDA/CAD Models
A4B-18S-2C Models
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Pitch
0.079" (2.00mm)