G125-FC12605L0-0150L
DigiKey Part Number
G125-FC12605L0-0150L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC12605L0-0150L
Description
1.25MM F/L 26POS 26AWG 150MM
Detailed Description
26 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")