DNFF080GY115
DigiKey Part Number
HM2215-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DNFF080GY115
Description
FAN KIT 80MM GRAY 115VAC 5PCS
Detailed Description
Rack Fan, AC, Square, 32 CFM 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm)
EDA/CAD Models
DNFF080GY115 Models
Voltage - Input
115VAC
Size / Dimension
4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm)
In-Stock: 2
Factory Stock: 8
Check for Additional Incoming Stock
Box
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 729,03000kr 729,03
10kr 581,26000kr 5 812,60
25kr 528,30400kr 13 207,60
50kr 502,13540kr 25 106,77
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
FAN KIT 80MM BLACK 115VAC 5PCS
In-Stock: 24
FAN KIT 80MM GRY/BEIG 115VAC 5PC
In-Stock: 0
FAN KIT 80MM LT GRY 115VAC 5PCS