10-22-A-0030-C-4-08-4-T-HF is available for purchase but is not normally stocked.
New Product
22 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 1.181" (30.00mm)
10-22-A-0030-C-4-08-4-T-HF
DigiKey Part Number
2073-10-22-A-0030-C-4-08-4-T-HF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
10-22-A-0030-C-4-08-4-T-HF
Description
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 22 CO
Detailed Description
Category
Number of Conductors
22
Pitch
0.039" (1.00mm)
Series
Length
1.181" (30.00mm)
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)