10-09-D-0203-C-4-08-4-T-HF is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
New Product
9 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 7.992" (203.00mm)
10-09-D-0203-C-4-08-4-T-HF
DigiKey Part Number
2073-10-09-D-0203-C-4-08-4-T-HF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
10-09-D-0203-C-4-08-4-T-HF
Description
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 9 CON
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Pitch
0.039" (1.00mm)
Series
Length
7.992" (203.00mm)
Packaging
Bag
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)