05-22-D-0279-A-4-06-4-T is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
22 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 11.0" (279.4mm)
05-22-D-0279-A-4-06-4-T
DigiKey Part Number
2073-05-22-D-0279-A-4-06-4-T-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
05-22-D-0279-A-4-06-4-T
Description
CABLE FFC/FPC 22POS 0.5MM 11"
Detailed Description
Category
Number of Conductors
22
Manufacturer
Pitch
0.020" (0.50mm)
Series
Length
11.0" (279.4mm)
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)