SG3225VEN 156.250000M-CJHA3
DigiKey Part Number
114-SG3225VEN156.250000M-CJHA3TR-ND - Tape & Reel (TR)
114-SG3225VEN156.250000M-CJHA3CT-ND - Cut Tape (CT)
114-SG3225VEN156.250000M-CJHA3DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG3225VEN 156.250000M-CJHA3
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Detailed Description
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
25mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)