FA-238 16.0000MA30X-AG0 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Taitien
In Stock: 0
Datasheet
16 MHz ±20ppm Crystal 7pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead