U280-C02-45W-1B
DigiKey Part Number
95-U280-C02-45W-1B-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
U280-C02-45W-1B
Description
BATT CHARGER USB AUTO ADAPT 3A
Detailed Description
USB Auto Adapter Battery Charger 3A
Category
Charge Current - Max
3A
Voltage - Input
12V
Power - Max
45W
Operating Temperature
0°C ~ 25°C