MPI2512V2-1R5-R is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
1.5 µH Shielded Inductor 2.3 A 77mOhm Max 1008 (2520 Metric)