BR300W100
DigiKey Part Number
BR300W100-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BR300W100
Description
RESISTOR 300W 100 OHM
Manufacturer Standard Lead Time
32 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Braking Resistor 100Ohm, 300W
Category
Accessory Type
Braking Resistor
Manufacturer
Delta Electronics/Industrial Automation
Specifications
100Ohm, 300W