CCSMA-MM-RG174-24
DigiKey Part Number
744-1247-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA-MM-RG174-24
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-174 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
RG-174
Part Status
Active
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Color
Black
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Additional Resources
In-Stock: 230
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 171,06000kr 171,06
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 20
COAX CBL SMA TO SMA 12"
In-Stock: 233
COAX CBL SMA TO SMA 18"
In-Stock: 384
COAX CBL SMA TO SMA 36"